FacebookTwitterLinkedin

Bizi Tercih Edenler

 

altug_kozmetik
aqua_dolphin_club
arcelik
avea
bjk
cons
express_kargo
flo
gulluoglu
kirkambar
koton
mob
murat_dersaneleri
neutec
polaris
ptt
teknosepet
telekom
the-partners
ucler

 bonuscard garanti  5 Taksit
 giyim alisverisleri 2706  2 Taksit
 cardfinans finansbank  5 Taksit
+2 Ay Taksit Erteleme
 worldcard yapikredi 5 Taksit 

ucretsiz kesif istiyorum

 

caa

İletİşİm Bİlgİlerİ
Telefon: +90 0(212) 230 13 17
Faks: +90 0(212) 225 36 02
e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Adres: Hürriyet Mahallesi Manolya Sk
No: 51/A Çağlayan Kağıthane
İstanbul TÜRKİYE

Otomatik Kapı

Otomatik Fotoselli Kapı

Fotoselli otomatik Kapı Sistemleri, yoğun giriş-çıkış trafiğinin yaşandığı ortamlarda en büyük yardımcınız olur; sağladığı ısı dengesi, hızlı hareket edebilme özelliği, saydamlığı ve estetik özellikleriyle komforu ve mimari uyumu birlikte sunmaktadır

 fotoselli kap

 

     

       

          

 

 

 

 

 

Otomatik kapı fiyatları için

Fotoselli / Radarlı Kapı Fiyatlandırma Sayfası

İsteklerinize göre tek veya çift tarafa açılabilir, ölçüleri mekanınızın gereksinimlerine göre özelleştirilebilir fotoselli kapılarda Alman veya Japon malı kontrol üniteleri kullanılmaktadır. Bu üniteler oluşabilecek kazalara karşı programlanmış olup sıkışma veya engellemelere karşı kapının, insanın veya nesnenin zarar görmesini engeller

 Automatic-Sliding-Door-Operator-MBS-150-

Standart Özellikler

 • Emniyet Fotoseli Ünitesi
 • Aşınmayı önleyen özel çelik ray
 • Sıkışma, engellenme anında acil açılma sistemi
 • Elektrik akımı kontrol sistemi (280 Volt ve üzerindeki ani yükselmeler hariçtir)
 • Yangın alarmı aktif olduğunda tahliye amaçlı sadece içerden açılma sistemi

Opsiyonel Özellikler

 • Entegre kartlı geçiş sistemi
 • Şifreli geçiş cihazı
 • Uzaktan kumandalı kontrol
 • Buton bağlanabilme özelliği
 • Cam Cama açılma kapanma
 • Kart Paneli
 • El sensörü
 • Manuel/Dijital Konum Anahtarı

Tüm İstanbul İçi Montajlarda Geçerli:

Kredi Kartına 10 Taksit Kampanyası İçin Tıklayın 

Fotoselli Kapı

Ev, mesken gibi kişisel kullanım amaçlarınız için olabileceği gibi giriş ve çıkışların yoğun olarak yaşandığı iş yeri-mağaza girişleri için gerek pratiklik gerekse güvenli geçişler açısından fotoselli kapı son derece ideal bir çözümdür. Fotoselli kapı ürünlerimizde kullandığımız özel profil sistemleri ve tasarımları ile mimari anlamda bir uyum ile bütünlük sağlayarak, kullanım yerlerinde en modern çözümler olarak hizmet vermektedir. Giriş ve çıkışın yoğun olduğu alanlarda tercih edilen fotoselli kapı, mimari anlamda bütünlük ile beraber pratiklik sağlar.

Otomatik kapılar geniş kullanıma sahip kapılardır

   Uygulanacak cepheye kolaylıkla konfigure olabilen sistemlerdir. Yapılış şekilleri ile iki hareketli kanat , tek hareketli kanat, iki sabit iki hareketli kanat vs gibi birçok şekillerde uygulanabilirler.Bu özellikleri ile mevcut kapı sisteminin değişiminde kullanıcıya ekstra maliyet getirmezler.Uygulanması için çok ge niş alanlara ihtiyaç duymayan sistemlerimiz , özellikle küçük işyerlerinde manuel kapıların kaybettirdiği alanın geri kazanımında oldukça başarılıdır.Ayarlanabilir sensörü yardımı ile çok dar alanlarda sensör görüş alanı 20 cm mesafeye kadar düşürülerek gereksiz açılıp kapanmanın önüne geçebilen sistemlerimiz  bu özelliği ile küçük işyerleri için mükemmel çözümler sunar.

 Mağaza ve nihayi tüketicilere hizmet veren kuruluşlarda güvenlik sistemlerine destek verirler. Özellikle büyük marketlerde tek giriş ve tek çıkış uygulamalarında müşterinin ring hattında tüm mağazanın dolaşılmasına yönlendirirler. Bunu yanında kontrolsüz girişin önüne geçerler. El kullanılmadan giriş çıkış yapılabilmesi avantajı ile bebek arabası ve alışveriş arabası gibi el kullanımın uygun olmadığı durumlarda otomatik kapı uygulaması en uygun çözümdür. 

 Sağlık kuruluşlarında ve ve gıda imalatı yapılan yerlerde hijyen konusunda verdiği destek yadsınamayacak kadar büyüktür. Her türlü hastalık ve kirin en büyük yayılım unsuru temastır. Otomatik kapılar teması sıfıra indiren sistemler olarak bu konuda rakipsizdirler. Ayrıca kapı kanatlarına cam harici ahşap ve kursun kaplama yapılabilmektedir. Bu özelliği ile hastane ve görüntüleme merkezlerinde radyasyonun içeri hapsolmasında başarısı çok yüksektir.Gıda imalathanelerinde art arda yapılacak iki otomatik kapı ile hava silkülasyonu tamamen kesilebilir. Ürünlerimiz bircok büyük gıda imalathanesinde kullanılmaktadır.

 Son yıllarda residance ve diğer site kapılarında da uygulamasını yapmakta olduğumuz kapılarımız apartman girişlerinde de otomatiğe bağlanarak çalışabilme özelliği ile tercih edilmektedir.Dışarıdan girişlerde daireden verilen kuru kontak cihazı ile harekete geçebilen kapılarımız dışarıdan girişlerde de kart okuyucu ve göster-geç sistemlerine kolaylıkla uygulanabilir niteliktedir.

Otomatik kapılar güvenlidir

 Otomatik kapılarda kullanılan camlar diğer kapıların aksine 4+4 lamine camdır. Bu camlar 4 mm iki adet camın özel PVB malzeme ile yüksek basınçta birbirine yapıştırılması ( laminasyon tekniği )ile imal edilirler. Bu özellileri ile kırılıp kesici bir hal alamadıkları gibi en fazla çatlarlar ve kapının açık kalmamasını sağlarlar.

Otomatik ve fotoselli kapı sistemlerimiz kullanıldığı mekanlara değer katar 

 Günümüzde değişen ve her geçen gün zorlaşan ekonomik rekabet koşullarında mağazacılık kavramında büyük değişiklikler olmaktadır. Bunların en büyüğü ise görselliktir. Otomatik ve fotoselli kapı sistemleri görsel görüntüsü ve şık tasarımı ile daha önce kullanılan cam kap ve alüminyum kapıdan çok daha gösterişli ve kullanışlıdır.

 Otomatik kapı sistemleri uzun süre kullanıma uygundur

 Otomatik kapı sistemleri özel alüminyum alaşimdan ekstrüzyon tekniği ile imal edilmiştir.Alüminyum meteryali uzun süreli kullanım için mükemmel çözümler sunar. Kapılarda kullandığımız şase ( elektronik donanımın  ve mekanik parçaların içinde bulunduğu ana kısım ) minimum 4 mm alüminyumdan imal edilmiş olup güçlü ve dayanıklıdır. Hidrolik kapı sistemlerinde yaşanacak sorunlar otomatik kapılarda yaşanmaz. Hidrolik sistemler hidrolik yağının transferi ile çalışırlar. Hidrolik yağlar ise mevsim şartlarında yoğunluk farkları yaşarlar. Bununla beraber hidrolik mekanizmalı kapıların çalışma şartları mevsimlere göre farklılık gösterirler. Otomatik kapılar ise tüm mevsim şartlarında aynı performans ile çalışırlar.

Otomatik kapılar müşterilerin görsel isteklerine tam cevap verirler

 Otomatik kapı kanatları ve şasesi özel alüminumdan imal edildiği için boyanabilme özelliğine sahiptir. Otomatik kapılarımız elektrostatik toz boyanın tabanca yardımı ile uygulanmasının ardından yüksek ısı fırınlarında boya sabitleştirilmesi tekniği ile boyanır. Bu teknik sayesinde uzun süreli kullanımlarda herhangi bir boya atması yada kalkmasının önüne geçilir.Tüm otomatik kapılarımız müşterilerimizin uluslar arası RAL kataloğundan yapacağı renk seçimi ile boyanabilir.

Otomatik kapılar ekonomiktir

Otomatik kapılar düşünüldüğünün aksine diğer kapılardan çok daha ekonomiktir.Düşünüldüğünün aksine son yıllarda artan rekabet koşulları ve elektronik imalatçı sayısındaki büyük artış otomatik kapı kurulum maliyetlerini oldukça düşürmüştür.Bunun  yanı sıra kurulum maliyetleri diğer kapı türlerinden bir miktar yukarıda olsa da kendi fiyatını çok kısa sürelerde amorti eden sistemlerdir.Günümüzde iş yerlerinin en önemli gider kalemlerinden birisi ısıtma ve soğutmadır. Otomatik kapılar izalasyon konusunda  başarılı sistemlerdir. Geeksiz yere kapının açık kalması yada tam kapanmaması gibi faktörlerden yaşanan ısı kaybının önüne geçer. Bu avantajı ile yazın klima kışın ise ısıtıcı kaynağının gereksiz sarfiyatının önüne geçer.Bu kayıptan elde edilecek kar ile fiyatını en kısa sürede geri kazandırır.

 

FOTOSELLİ KAPI SİPARİŞLERİNİZ İÇİN LÜTFEN

*Kapınızın ebatlarını (en*boy)

*Sabit ve hareketli kanat sayısını

*Tahmini kullanım sıklığını

*Özel renk ve cam tercihlerinizi

*Montaj yeri ve iletişim bilgilerinizi

0212 230 13 17 telefon numaramızdan, 0212 225 36 02 fax numaramızdan veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atarak fiyatlandırabilirsiniz. Fotoselli kapı fiyatları kullanılacak mekanizmanın menşeine (Türk, Alman, Japon, Hollanda vb), montaj yeri ve özel isteklerinize göre şekillenmektedir

Okunma 14152 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 01 Ocak 2018 19:04

Benzer Öğeler (etikete göre)

Valid XHTML 1.0 Transitional Otomatik Kepenk Fotoselli-Radarlı Kapı Otomatik Kapı Conforms to W3C Standard XHTML & CSS